Elektronarzędzia, narzędzia profesjonalne. Najlepszy sklep z narzędziami w sieci!

Sklep z narzędziami Promocje Nowości O sklepie Regulamin Dostawa Płatności Pomoc Kontakt Moje konto Hanmar

Przykładowe
produkty

Kosiarki

Kosiarki elektryczne i spalinowe - WEJDŹ DO SKLEPU ONLINE

Kosiarki elektryczne

Kosiarki elektryczne to urządzenia tanie, idealnie nadające się do pielęgnacji przydomowego trawnika. Mają nieco mniejszą moc od kosiarek spalinowych, jednak przeciętny trawnik nie wymaga dużej mocy koszenia, dlatego są one doskonałym wyborem do zastosowań domowych.

Można je podzielić na kosiarki wózkowe, oraz podkaszarki. Kosiarki elektryczne mogą posiadać kabel zasilający, bądź -coraz częściej- akumulator zapewniający bezprzewodową pracę.

kosiarki elektryczne podkaszarka elektryczna BOSHelektryczne kosiarki

Kosiarki spalinowe

Kosiarki spalinowe to kosiarki o dużej mocy. Wykorzystuje się je wszędzie tam, gdzie kosiarki elektryczne okazują się zbyt słabe, bądź gdzie dostęp do prądu elektrycznego jest utrudniony.

To sprawia, że kosiarki spalinowe wykorzystywane są najczęściej do zastosowań profesjonalnych, do pielęgnacji dużych połaci terenu i pracy miejskiej. Kosiarki spalinowe możemy również podzielić na podkaszarki, kosiarki wózkowe, oraz -dodatkowo- na duże ciągniki ogrodowe.

kosiarki spalinowe kosiarka traw spalinowaspalinowe kosiarki

Kosy spalinowe

Kosa spalinowa używana jest najczęściej tam, gdzie trudno się dostać kosiarką wózkową. Kosy spalinowe mają dużą moc, większą od podkaszarek elektrycznych, dlatego wykorzystuje się je do cięcia suchych i twardych traw, np. wykszania okolic torowisk.

Kosy spalinowe są nieodzownymi urządzeniami wspomagającymi pracę na terenach pozamiejskich, np. przy budowie rowów melioracyjnych, autostrad itp.

kosy spalinowe kosa spalinowa MAKITAspalinowe kosy


Regulamin kontakt mapa serwisu Dział obsługi